Sektör Peşinde:

Adres: İstanbul / Türkiye

Çalışma Saati: 09:00 - 19:00

sektör peşinde

Sektör Peşinde, iş dünyasının dinamizmini yakından takip eden genç bir YouTube programı olarak başladı ve kısa sürede sektörlerin ve işletmelerin dijital varlıklarını güçlendiren bir platform haline geldi. Amacımız, işletmelerin büyümelerine destek olmak ve potansiyel hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlamaktır.

Köklü deneyimlerimizle, işletmelerin dijital dünyadaki yerlerini sağlamlaştırmalarına yardımcı oluyoruz. YouTube kanalımız, Santral Web TV kanalımız ve ulusal haber siteleri üzerinden işletme tanıtımları yaparak, işletmelerin yerel ve ulusal düzeyde tanınırlığını arttırıyoruz. Ancak Sektör Peşinde sadece bir tanıtım platformu değil; aynı zamanda sektörlerin güncel durumlarını ve işletme sahiplerinin ihtiyaçlarını araştırdığımız raporlar da sunuyoruz.

İşletmelerin başarısını temel amacımız olarak görüyoruz. Bu nedenle çekim süresi toplam 10 dakika olan röportaj çekimi gerçekleştiriyoruz ve işletmelerin dijital varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı olmak için çeşitli adımlar atıyoruz. İşletmelerin hizmetlerini ve ürünlerini etkili bir şekilde tanıtarak, potansiyel müşterilere ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, her sektörün inceliklerini araştırarak izleyicilerimize bilgi aktarıyor ve sektörün iç yüzünü gösteriyoruz.

Sosyal medya çağında, işletmelerin dijital varlıkları büyük bir öneme sahiptir. İşletmelerin sosyal medya platformlarında etkin bir şekilde yer alabilmeleri için hesaplar açıyoruz. YouTube ve Santral Web TV kanallarımız aracılığıyla tanıtımları yayınlayarak geniş kitlelere ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, işletmelerin ulusal ve yerel haber sitelerinde yer almasını sağlayarak haber değerlerini artırıyoruz.

Sektör Peşinde olarak sadece Türkiye sınırlarıyla sınırlı kalmıyoruz; işletmelerin küresel arenada da görünürlük kazanmalarını hedefliyoruz. İngilizce altyazılar ekleyerek işletmelerin global müşterilere ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz.

 

01.

beginning with our philosophy.

Our philosophy is that regardless of your age, gender, size, physical condition, health, or access to a gym or equipment, we can help you achieve remarkable health, fitness and mobility goals. We place no bounds on your fitness and nutrition and neither should U!

01.

02.

02.

THE GREATEST WEALTH IS HEALTH

We believe a strong, healthy, balanced body is the key to living well. And we can help you achieve your fitness goals by bringing the workout to you Virtually, available to anyone in the world. We also provide in-home personal training in New York, and other cities including Cali.

03.

A Word About Our Trainer Quality

Mobile Trainers are not average or typical fitness professionals by any stretch of the imagination! Our trainers often have: a health/fitness college degree, top training certifications, years of training experience, an awesome personality, and a deep passion for helping people.

03.

proud of this team of fitness & health professionals.

We are most proud of this incredible team of fitness and health professionals.

David Nicky

Owner / Personal Trainer

Tracy Royal

Personal Trainer

Dan O'Connor

Personal Trainer

Karin Collins

Personal Trainer

Jane The Giant

Personal Trainer

Get Started
FITNESS TRAINING IS
FOR YOU!

FREE 7-DAY TRIAL MEMBERSHIP!

 • Welcome to our site
 • Thank you for watching
 • In-home Personal Training
 • Welcome to our site
 • Thank you for watching
 • In-home Personal Training
 • Welcome to our site
 • Thank you for watching
 • In-home Personal Training
 • Welcome to our site
 • Thank you for watching
 • In-home Personal Training